CTX

CTX

CTX je skutočným lídrom s vysoko kvalitnou displejovou technológiou. Ponúka veľmi široký sortiment od CRT monitorov, LCD monitorov, multimediálne displeje až po plazmové displeje. Produkty spoločnosti CTX sú používané v rôznych typoch spoločností, sú ako pre profesionálne používanie, tak aj pre domácnosti. Firmy a spoločnosti využijú výrobky najmä k firemným prezentáciám, vďaka svojej výbornej grafike a ovládaniu. V súčasnosti je to veľmi silná spoločnosť, ktorá sa dokáže medzi ostatnými presadiť a preto ju tiež veľa užívateľov spoznalo až v neskoršej dobe. Domácim a náročným užívateľom sa dokáže každý z výrobkov veľmi rýchlo prispôsobiť. Spolupracuje tiež s niekoľkými partnermi. Produkty spoločnosti CTX sú dostupné po celom svete. LCD monitory ponúkajú v obvyklej veľkosti od 15 do 19 palcov. Firma ponúka skvelú kombináciu designu, parametrov a dobrej ceny.

viac

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Články o značce CTX

  • Je nám ľúto, ale k tomuto výrobcovi neboli nájdené žiadne články.

Katalóg CTX

Srovnání s jinými monitory

V katalógu 34 monitorov CTX

1.
2.
3.

Chýba Vám tu konkrétny model?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Chýba Vám tu konkrétny model?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 2 3

Chýba Vám tu konkrétny model?

Napíšte recenziu

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.